Witamy na TriColor

wentylacja Poznań


oferty ogrody zimowe

Posted by Jac on March 8, 2009  •  Comments (64)  •  Full article

Kanalizacja

Prace projektowe, które określają takie ich rozplanowanie, aby instalacje różnego rodzaju były bezpieczne są oparte na bardzo dużej wiedzy fachowej projektantów. Zgodnie z normami istnieje obowiązek aby ścieki bytowo gospodarcze i deszczowe były odprowadzane oddzielnie. To musi gwarantować zaprojektowana kanalizacja. ¦cieki wprowadzane do kanalizacji przepływają przez kanały ściekowe. Ze względu na swój różnorodny skład chemiczny, mogą wywoływać niszczenie ich konstrukcji. Instalacja wodna powinna być podłączona do sieci wodociągowej. Jest to obwarowane technicznymi warunkami wykonania przyłączy i odbioru technicznego tych przyłączy. Istota działania instalacji wodnej i kanalizacyjnej w budynkach, to prawidłowo funkcjonujące zapewnienie wody na wejściu, użycie jej na potrzeby i odprowadzenie jako zużytej w postaci ścieków. Armatura sanitarna musi spełniać również pod względem konstrukcyjnych określony poziom powstającego w nich hałasu oraz temperatury i musi mieć specjalne oznakowanie.

Woda

Przy prowadzeniu prac budowlanych bardzo ważny jest prawidłowo przebiegający proces rozplanowania i montażu takiego elementu wyposażenia jakim są różnego rodzaju instalacje. Bardzo ważna jest w projektowaniu budynków kanalizacja i to nie tylko ze względu na odprowadzanie ścieków bytowo- gospodarczych ale i opadowych z terenów przyległych. ¦cieki można podzielić na komunalne i opadowe. ¦cieki komunalne to woda pitna o zmienionym składzie bakteriologicznym, biologicznym lub chemicznym. Wiadomo, że instalacja wodna jest w ścisłym związku z kanalizacyjną. Różnica jest tylko taka, że wodna doprowadza wodę do obiektu a kanalizacyjna ją odprowadza po zużyciu. Doprowadzona do budynku instalacja wodna i kanalizacyjna to dopiero początek na drodze do tego aby te media mogły w pełni spełniać swoje zadanie. Armatura sanitarna do wody pitnej do domów mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej itp. Musi być wykonana z materiałów o specjalnych wymaganiach i atestach takich jak dla artykułów żywnościowych.


403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

last minute ogrody zimowe

Posted by Jac on March 8, 2009  •  Comments (64)  •  Full article

adres na sprzedaż - pozycjonowany - katalogowany - sprzedawany również za pomocą platformy sprzedażowej domen www.info.org.pl domeny na sprzedaż, lub możesz również wymienić się linkiem na tej stronie, lub utworzyć subdomenę, istnieje również mozliwość dzierżawy adresu - kontakt - bigcentrum(nospam)wp.pl, 0692851633, gg 6543222

 
 
adwokatslupsk.com, nauka pływania Słupsk