Witamy na TriColor

domy opieki pomorskie

oferty domy opieki

Posted by Jac on March 8, 2009  •  Comments (64)  •  Full articleNaszym mieszkańcom gwarantujemy opiekę wykwalifikowanych pielęgniarek i opiekunek, a także lekarzy. Naszym zadaniem jest zapewnienie mieszkańcom dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa oraz aktywnego spędzania czasu w przyjaznej, domowej atmosferze.

OFERUJEMY:

- pobyty stałe i czasowe,
- zakwaterowanie w pokojach 1, 2 i 3 osobowych,
- całodobową opiekę pielęgniarek, opiekunek,
- opiekę lekarza rodzinnego, lekarzy specjalistów,
- wyżywienie w formie 5 posiłków dziennie, uwzględniające indywidualne diety,
- rehabilitację,
- zajęcia terapeutyczne i kulturalno-oświatowe,
- apartamenty dla odwiedzających gości. 
Formy spędzania wolnego czasu są dostosowane do wieku, możliwości i zainteresowań naszych Gości. Nikt tutaj się nie nudzi, ani nie czuje samotny, bo ma możliwość rozwijania swoich pasji. Dbając o zdrowie i dobre samopoczucie naszych Pensjonariuszy zapraszamy do brania udziału w zajęciach ruchowych.

Specyfika procesu rehabilitacji w wieku podeszłym wymaga od nas nastawienia na indywidualny kontakt z pacjentem. Staramy się zapewnić naszym podopiecznym zróżnicowane propozycje aktywności fizycznej, wprowadzamy naukę technik Nordic Walking. Dla zainteresowanych aktywnym trybem życia, istnieje możliwość wypożyczenia rowerów a dla miłośników wędkarstwa możliwość korzystania ze sprzętu wędkarskiego do połowu ryb w pobliskim jeziorze Łebsko.
Organizujemy własnym transportem wyjazdy turystyczno krajoznawcze do okolicznych miejscowości: ruchome wydmy, latarnia morska w Czołpinie, Skansen wsi Słowińców w Klukach, wyrzutnia rakiet V1 oraz urocza Łeba wraz z portem rybackim i jachtowym, itp.

Ośrodek mieści się w nowo wyremontowanym budynku spełniającym najostrzejsze normy techniczne i bezpieczeństwa jakie wymaga polskie i unijne prawo. Budynek i otoczenie pozbawione są barier architektonicznych.

Jest to piętrowy obiekt wyposażony w indywidualne łazienki w każdym pokoju (z prysznicem) i nowe meble. Na parterze umiejscowiona jest m.in. bardzo przestronna kawiarnio-jadalnia wyposażona w telewizję gdzie można miło spędzić czas uczestnicząc w rozmowach terapeutycznych, imprezach kulturalnych, wieczorach muzycznych. Na piętrze znajdują się pokoje dla naszych pensjonariuszy. Teren wokół obiektu jest zagospodarowany, ogrodzony i monitorowany. Można przyjemnie spędzić czas odpoczywając na łonie natury wśród zieleni. Istnieją miejsca na ognisko i grill. Posiadamy parking monitorowany na 20 aut.

Dysponujemy własną kompleksowo wyposażoną i nowoczesną kuchnią (spełniającą wymogi HACCP) oraz fachowym personelem, dlatego zapewniamy smaczne domowe posiłki z uwzględnieniem diet, zaleceń lekarskich, a także indywidualnych upodobań.SERDECZNIE ZAPRASZAMY

domy opieki, domy seniora

Posted by Jac on March 8, 2009  •  Comments (64)  •  Full article

adres na sprzedaż - pozycjonowany - katalogowany - sprzedawany również za pomocą platformy sprzedażowej domen www.info.org.pl domeny na sprzedaż, lub możesz również wymienić się linkiem na tej stronie, lub utworzyć subdomenę, istnieje również mozliwość dzierżawy adresu - kontakt - bigcentrum(nospam)wp.pl, 0692851633, gg 6543222

 
 
adwokatslupsk.com, nauka pływania Słupsk